Bim TV Fiyatları

Bim TV fiyatları, evine veya iş yerine yeni televizyon almayı planlayanlar tarafından yakından takip edilir. BİM televizyon fiyatları, 8.000 TL ile 25.000 TL arasında değişir. Bilinen markaların büyük ekrana sahip televizyonları genellikle 20.000 TL seviyesinden satışa sunulurken, daha bilinen markaların küçük ekrana sahip olan ürünleri ise 10.000 TL seviyesinden satılır.

Bim TV Fiyatları 2024

Bim TV fiyatları şu şekildedir:

  • Dijitsu 55″ 4K Smart Ultra HD TV: 22.000 TL
  • LG 43″ 4K Ultra HD Smart TV: 18.000 TL
  • 32” HD Android TV: 6.500 TL
  • 50″ DW9900 Ultra HD Webos Led TV: 20.000 TL
  • 50″ UHD SMART TV: 19.750 TL

Buradaki rakamlar, enflasyon ve Bim’in satış politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Bim, farklı markaların farklı özellikteki televizyonlarını satmaktadır. Aktüel ürün olarak getirilen söz konusu cihazların fiyatları ise marka ve özellik nedeniyle sürekli değişmektedir.

Bim’den Televizyon Alınır Mı?

Bim, bilinen markaların televizyonlarını satmaktadır. Bim tarafından satışı yapılan markalardan bazıları JVC, Hi Level, Dijitsu, LG, Woon, TCL, Elton ve Sony şeklindedir. Buradan da anlaşılacağı üzere televizyonlar bilinen markaların orijinal ürünleridir.

Televizyon alırken en önemli husus markadır. Gelen markalar, kendisini ispat etmiş ve pazarda belli bir oran kazanmıştır. Ayrıca Bim bu markaların sadece satışını yapmaktadır. Satış sonrasında teknik destek ve kurulum gibi hizmetler, markanın yetkili servisi tarafından karşılanmaktadır.

Bim Televizyon Kullanıcı Yorumları

Bim televizyon kullanıcı yorumlarından bazıları şu şekildedir:

  • Ürünü yetkili servis kurdu. Kanalları da ayarladılar. Ses ve görüntü kalitesi çok iyi.
  • Fiyat diğer satış noktalarına göre daha uygundu. Şuana kadar televizyonla ilgili herhangi bir sorun yaşamadık.
  • Güzel ürün. Servis kurulumu ve bilgilendirmeyi yaptı.

Bim’de Satılan Televizyon Markaları Hangileri?

Bim’de satılan televizyon markaları; JVC, Hi Level, Dijitsu, LG, Woon, TCL, Elton ve Sony şeklindedir. Ayrıca yapılacak anlaşmalar kapsamında buradaki markalara yenilerinin de eklenebileceği unutulmamalıdır.

Bim’de Televizyonlar Neden Normale Göre Daha Ucuz?

Bim, markalarla ikili anlaşmalar yaptığından ve tek seferde binlerce ürün aldığından dolayı televizyonları daha uygun fiyatlara satabilmektedir.


İlginizi çekebilir;

oy verin.

Yorum yapın