Bim Nutella Fiyatları

Bim Nutella fiyatları, hemen her dönem merak edilen konulardan biri olmuştur. Nutella, kendine has tadı ve lezzeti ile başta kahvaltılar olmak üzere günün her saatinde tüketilmektedir. Yazımızın devamında Bim Nutella fiyatı ve diğer kahvaltılık çikolata fiyatları hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bim Nutella Fiyatları 2024

Bim, kahvaltılık çikolata konusunda müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır. Kendi markasına ait ürünler olduğu gibi dünyaca ünlü Nutella markasının ürünlerini de marketlerinde satmaktadır. Bim marketlerinde satılan Nutella fiyatı şu şekildedir:

  • Nutella 630 gr Kakaolu Fındık Kreması: 95 TL

Geçmiş yıllarda Bim, müşterilerine Nutella’nın 900 gr, 750 gr ve 630 gr gibi farklı seçenekleri sunardı. Ancak gerek fiyatların artması gerekse de kendi ürünlerine daha fazla yer vermek istemesi nedeniyle sadece 630 gramlık olan Nutella kakaolu fındık kremasını satmaktadır.

Bim Kahvaltılık Çikolata Fiyatları

Bim Kahvaltılık Çikolata Fiyatları

Bim kahvaltılık çikolata fiyatları, tercih edilecek ürünün markasına ve ağırlığına göre değişir. Bim marketlerinde satılan kahvaltılık çikolata çeşitlerinin güncel fiyatları şu şekildedir:

Bim Kahvaltılık Çikolata ÇeşitleriFiyatları
Peripella fındık kreması kakaolu 400 gr49,95 TL
Peripella duo fındık kreması sütlü kakaolu 500 gr59,95 TL
Patiswiss Yer Fıstığı Kreması 320 gr59,00 TL
Gürsoy fındık ezmesi 320 gr39,90 TL
Sayley fındık kreması kakaolu 500 gr50,55 TL
Sarelle Kakaolu Fındık Kreması 750 gr99,00 TL

Fiyatlar, enflasyon başta olmak üzere farklı etkenlere göre farklılık gösterebilir. Ancak Bim’in kendi markalarına ait olan kahvaltılık çikolata ve fıstık ezmelerinin fiyatları, diğer markaların ürünlerine kıyasla daha uygundur.

Bim’de satılan kahvaltılık çikolata markalarının da farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır. Geçmişte Torku’nun kahvaltılık çikolataları da Bim marketlerinde satılırken, şimdi ise Torku yerine Sarelle markasının ürünü satılmaktadır. Benzer değişiklikler, daha sonraki dönemlerde de yaşanabilir.

Bim’de 750 gr Nutella Var Mı?

Bim’de 750 gr Nutella bulunmamaktadır. Geçmişte Nutella’nın 750 gramlık olan seçeneği satılmasına karşın, daha sonra bu seçenek raflardan kaldırılmıştır.

Bim’de Nutella Kaç TL?

Bim’de 630 gram Nutella 95 TL’dir.


İlginizi çekebilir;

oy verin.

Yorum yapın