Bim Yufka Fiyatları

Bim yufka fiyatları, hazır yufka ile börek ve benzeri hamur işi yapacaklar tarafından merak edilir. Böreklik ve baklavalık olan hazır yufkalar, hamur işlerinin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlar. Bundan dolayı insanlar Bim baklavalık yufka fiyatı konusunda araştırmalar yapar. Yazımızın devamında, Bim’de satılan farklı markalara ait, farklı yufka seçeneklerinin fiyatlarını görebilirsiniz.

Bim Yufka Fiyatı 2024

Yufka alırken, ihtiyaca yönelik seçeneklerden uygun fiyatlı ve kaliteli olanlar tercih edilir. Bim, bu noktadaki en önemli alternatiftir. Gerek kendi markalarını gerekse de bilinen markaları uygun fiyata satmaktadır. Bu durum, yufka için de geçerlidir. 2023 yılının Kasım ayına göre güncel Bim yufka fiyatları şu şekildedir:

Ürün TürüFiyat
Bim Üçgen Yufka Fiyatı Connex 360 gr22,00 TL
Bim Unlum Baklavalık Yufka 800 gr Fiyatı30,00 TL
Bim Baklavalık Yufka 1 Kg Fiyatı34,00 TL
Connex Günlük Yufka 1 Kg Fiyatı32,00 TL
Unlüx Sac Yufkası 1 KG38,00 TL
Unlüx Sac Yufkası 500 gr19,00 TL

Buradaki rakamların değişebileceği unutulmamalıdır. Son dönemlerde enflasyonist etkiler nedeniyle fiyatlarda ciddi bir değişkenlik olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Bim Connex Yufka Fiyatı

Bim Connex Yufka Fiyatı

Bireklik ve baklavalık yufka arayanlar için Connex markası tarafından üçgen yufka, en önemli alternatiflerden biridir. Hamur hazırlamak ve yufka açmakla zaman kaybetmek istemeyenler, bu markanın ürünlerini tercih edebilir. Connex, tüketicilere böreklik yufka sunduğu gibi günlük hazır yufka da sunmaktadır. Bim Connex yufka fiyatı şu şekildedir:

  • Bim Üçgen Yufka Fiyatı Connex 350 gr: 22,00 TL
  • Connex Günlük Yufka 1 Kg Fiyatı: 32,00 TL

Bim Baklavalık Yufka Kaç Adet?

Bim baklavalık yufka, Unlum markası tarafından üretilmektedir. Toplam 800 gr olan ürünün içerisinde 48 adet çok ince yufka bulunmaktadır.

Bim Üçgen Yufka Kaç Adet?

Connex markasının sunduğu ve toplam ağırlığı 360 gr olan üçgen yufkanın içerisinde 20 adet yufka bulunmaktadır.

Bim Baklavalık Yufka Güzel Mi?

Bim baklavalık yufka, yoğun olarak tercih edilmekte ve beklentileri karşılamaktadır. Tüketici yorumları, genel olarak olumludur.


Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Suudi Arabistan iPhone Fiyatları

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

4.6/5 - (8 oy verildi.)

Yorum yapın