Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Bim kaşar peyniri fiyatları, tercih edilen markaya ve ürüne bağlı olarak farklılık gösterir. Bim, binlerce markete ve çok iyi bir lojistik zincirine sahip olduğundan, birçok markaya ve markete göre daha uygun fiyata kaşar peyniri satmaktadır. Yazımızın devamında Bim kaşar fiyatları hakkında merak ettiğiniz detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları 2024

Bim kaşar fiyatları, ürünün markasına ve miktarına göre farklılık göstermektedir. Bim, kendi markalarına ait kaşar peynirlerini sattığı gibi bilinen markaların ürünlerini de satmaktadır. Ancak kendi markasına ait ürünler çok daha uygun fiyatlıdır.

Bİm’de satılan kaşar ve tost peyniri markaları; Aknaz, İçim, Trakya, Binvezir, Torku, Peysan, Kaan Bey ve Gündoğdu şeklindedir. Bim’in bu noktadaki en önemli markası Aknaz ve Binvezir’dir. Diğer markaların ürünlerinin dönemsel olarak satıştan kaldırılabileceği unutulmamalıdır. Verilen detayların ardından, Bim kaşar fiyatları için aşağıdaki tablo incelenebilir:

Bim Kaşar Peyniri ÜrünleriFiyat (TL)
Aknaz tost peyniri 500 gr109,00 TL
Binvezir taze kaşar tam yağlı 225 gram62,50 TL
Trakya eski kaşar peyniri 300 gram60,50 TL
Aknaz dilimli tost peyniri 500 gram101,90 TL
Aknaz tost peyniri 1 kg179,90 TL
Peysan taze kaşar 650 gram fiyatı112,90 TL
Aknaz tost peyniri 700 gram fiyatı132,50 TL

Buradaki fiyatlar dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Dolayısıyla paylaşılan listenin değişebileceği unutulmamalıdır.

Bim Tost Peyniri Fiyatları

Bim Tost Peyniri Fiyatları

Bim tost peyniri fiyatları, 90 TL ile 130 TL arasında değişmektedir. Kaşar peynirinin maliyetinin çok fazla artmasından dolayı bir eritme peyniri türü olan tost peynirleri ülkemizde yaygın hale gelmiştir. Görünüm ve tat olarak kaşar peynirine benzemesinden dolayı bazı kullanıcılar tarafından tost peynirleri de kaşar olarak kabul edilmektedir. Bim tost peyniri fiyatları şu şekildedir:

  • Aknaz tost peyniri 500 gr: 109,00 TL
  • Aknaz tost peyniri 1 kg: 179,90 TL

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları Neden Ucuz?

Bim’in kendi markası adı altında üretim yapması ve lojistik ağının gelişmiş olması nedeniyle maliyetleri düşüktür. Bundan dolayı Bim kaşar peyniri fiyatları, diğer markalara göre daha uygundur.

Bim Kaşar Peyniri ile Tost Peyniri Arasındaki Fark Nedir?

Tost peyniri, bir eritme peyniri türü olup, sadece görünüm olarak kaşara benzerdir. Yapılışı ve içeriği büyük oranda farklıdır.


Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Dolorex Fiyat

Suudi Arabistan iPhone Fiyatları

oy verin.

Yorum yapın