Bim Un Fiyatı

Bim un fiyatı, 30 TL ile 130 TL arasında değişmektedir. Bim’in kendi markası olan Efsane un 5 kg fiyatı yaklaşık 100 TL iken, Söke Özlüm markasına ait olan unların kg fiyatı ise yaklaşık 17 TL’dir. Bim un fiyatları, ürünün miktarına ve markasına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Bim Un Fiyatı 2024

Bim un fiyatı, evlerin temel ihtiyaçlarını uygun maliyetle karşılamak isteyenler tarafından yakından takip edilir. Ucuz fiyat politikasına unlarda da sürdüren Bim, farklı ağırlık seçeneklerine sahip ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bim un fiyatları şu şekildedir:

  • Bim Efsane Un 2 Kg Fiyatı: 31,50 TL
  • Bim 5 kg un Efsane Un Fiyatı: 67,00 TL
  • Bim Efsane Un 10 Kg Fiyatı 129,50 TL
  • Söke Özlüm Buğday Unu 5 Kg Fiyatı: 84,50 TL

Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu rakamlar, enflasyon ve şirketin fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Ayrıca Bim’de satılan un markaları da zaman içerisinde değişebilmektedir. Genellikle Bim’in kendisi markası olan Efsane ve farklı bir markanın unları satılmaktadır. Yani un bölümünde iki marka yer almaktadır.

Geçmişte Efsane markasının yanında farklı markalar yer almıştır. Ancak son dönemde Söke Özlüm Buğday ürünleri reyonlarda yer almaktadır. Yakın gelecekte bu markanın da değişebileceği unutulmamalıdır.

Bim Efsane Un 5 Kg Fiyatı

Bim Efsane Un 5 Kg Fiyatı

Bim Efsane un 5 kg fiyatı, 67 TL’dir. 2024 yılı için güncel olan bu rakam, enflasyon nedeniyle farklılık gösterebilir.

Efsane, Bim’in kendi markasıdır ve market zinciri faaliyetlerine başladığı ilk dönemlerden itibaren satılmaktadır. Efsane markasının 2 kg, 5 kg ve 10 kg ağırlığa sahip seçenekleri vardır.

Bim Sinangil Un 5 Kg Fiyatı

Bir dönemde Bim’de satılan Sinangil markasına ait olan un, yerini Söke Özlüm markasına bırakmıştır. Ancak zaman zaman aktüel ürün olarak bu markaya ait unlar Bim marketlerine gelebilmektedir. Bim Sinangil 5 kg fiyatı, 72 TL’dir.

Sinangil markasının bir de 10 kg’lık seçeneği vardır. Bim Sinangil 10 kg un fiyatı ise 135 TL’dir.

Bim Efsane Un Ne Unu?

Bim Efsane un, buğday unudur.

Bim Efsane Un Kaç TL?

Bim Efsane un kg fiyatı yaklaşık 15 TL’dir. 2 kg paket 31,50 TL iken, 10 kg’lık paket ise 130 TL’dir.


İlginizi çekebilir;

oy verin.

Yorum yapın